5 tipov na darčeky pre partnerku na Valentína či výročie

LifeStyle Tipy a rady Vzťahy Zaujímavosti

Čo chcú vlastne ženy? Odpoveď na túto otázku je jednoduchá – všetko. Ak sa spýtate svojej milovanej čo chce, dočkáte sa zoznamu, ktorý má prinajlepšom iba sto položiek. Výhodou pre vás je to, že kozmetiky a šperkov nemá žena nikdy dosť. Žena je romantická duša a preto je luxusný parfum, hodinky či náušnice vždy skvelá voľba. Žena to často aj očakáva.

Idete na istotu

Muži sa častokrát domnievajú, že kúpiť žene ako darček na Valentína šperk, je mnohokrát obohraná platňa, ktorú by už radšej nemali púšťať. Áno, šperky sú stará klasika, ale tá dobrá, ktorá nikdy neomrzí. Ešte nikdy sa žena neurazila, keď dostala krásne lesknúci sa doplnok, takže je to určite stávka na istotu. Môžete jej kúpiť retiazku, náramok, prívesok alebo rovno aj súpravu šperkov. Ak ale nemáte v pláne požiadať ju o ruku, prsteň jej v tom prípade radšej nedarujte.

Zábava na prvom mieste

Valentín by mal byť dňom plným lásky a spoločných chvíľ a preto skúste usporiadať filmový večer. Urobte priateľke výber jej obľúbených romantických filmov a o úspech máte postarané. Ešte pred tým si však môžete urobiť romantickú večeru pri sviečkach a k tomu jej pustiť obľúbené skladby. Čo viac si môže žena priať?

Magicky flakón

Ďalšou položkou v kategórií – idem na istotu – sú aj parfumy, no narozdiel od šperkov má darovanie parfumu alebo darčekovej súpravy svoje pravidlá. Každá žena má iný vkus a preto je dôležité zistiť, aký druh parfumu vaša priateľka používa. Používa skôr ľahšie citrusové a kvetinové vône, alebo ťažšie, napríklad orientálne a drevité? Pozrite sa na jej kozmetický stolík a riaďte sa podľa toho, čo vidíte a cítite. V prípade, že jej dochádza jej obľúbený parfum, tak máte vyhraté.

Doprajte si čas pri výbere darčeka

Zamierte svoje oči na zápästie svojej priateľky a zistite, či nosí hodinky. Ak nie, a viete, že sa ich noseniu nebráni, iba sa nedostala k ich kúpe alebo poprípade potrebuje nové, tak zvážte túto možnosť. Dámske hodinky môžu byť nádherným darčekom, no vyberajte podľa vkusu priateľky a jej štýlu. V prípade, že je skôr športovejší typ, budú sa jej skôr hodiť digitálne hodinky. Analógové hodinky ale zasa pristanú elegantnej dáme.

Intímnosti sú samozrejmé

Skúste to však pojať trochu inak. Čo tak vyskúšať rôzne role alebo sa nechať viesť svojou polovičkou? Ak chcete byť „v strehu“ celú noc, nebojte sa siahnuť možno pre vás po niečo novom. Zerex je v tomto obľúbený. Na KuponyZdarma.sk sú aj zľavové kódy na Zerex, ktoré ušetria nemalé peniaze pri nákupe online. Diskrétne doručenie zdarma či darček k nákupu sú pri každej objednávke.

Foto: unsplash.com