Elegantné letné a jesenné pánske outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne

LifeStyle Móda Tipy a rady

Mať preplnené skrine množstvom oblečenia, ktoré ani nenosíme? Týmto sa trápia najmä ženy! Muži nekupujú vo veľkom a nejdú do obchodu len preto, lebo obchody ohlásili výrazné zľavy, akcie.

Elegantné letné a jesenné pánske outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne
Elegantné letné a jesenné pánske outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne (Foto: unsplash.com)

Každý muž chce vyzerať pekne, reprezentatívne a zároveň sa chce cítiť pohodlne.
Ak hľadáte zaujímavé tipy na elegantné pánske outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne, nechajte sa inšpirovať.

Pánske košele, pánske krátke nohavice, kožený opasok

Prvým obľúbeným letným elegantným outfitom je kombinácia vzorovaných pánskych košieľ, jednofarebných pánskych krátkych nohavíc a koženého opasku.

V teplých mesiacoch odporúčame predovšetkým vzorované pánske košele s krátkymi rukávmi.

Pánske krátke nohavice odporúčame vo farebne neutrálnych farbách ideálne bez vzorov s kvalitným zapínaním na zips a pevným gombíkom. Materiál pánskych nohavíc musí byť mäkučký, no zároveň nesmie byť extrémne krčivý. Následne môžete k nohaviciam zladiť pánsky opasok.

Dlhé pánske nohavice, tenký pletený/ bavlnený sveter a kabát

Táto kombinácia oblečenia je vhodná najmä na jesenné obdobie. Odporúčame vyberať nekrčivé dlhé pánske nohavice, ktorých pás môžete spevniť práve kvalitnejšími opaskami. Uprednostňujte klasické čierne, antracitové, hnedé, béžové, či sivé nohavice. Z výraznejších farieb odporúčame modré.

K nohaviciam odporúčame zladiť tenký pletený, či bavlnený sveter s okrúhlym výstrihom a teplý kabát. Jesenné počasie vás v tomto outfite nemôže prekvapiť. Budete sa v ňom cítiť pohodlne, aj keď vonku nebude zrovna ideálne jesenné počasie.

Klasické dlhé pánske nohavice môžete nahradiť aj modernými pánskymi chinos nohavicami.

Aj keď máme oficiálne ešte leto, jeseň sa nezadržateľne blíži. Kombinujte toto pohodlné elegantné pánske oblečenie a vyzerajte reprezentatívne. Myslite na to, že lepšie je mať v šatníku pár kvalitných kúskov ako skriňu preplnenú nepohodlných nekvalitných kúskov oblečenia.

Text:PR