7 tipov, ako na oblečenie na horúce letné dni

LifeStyle Móda Tipy a rady Voľný čas Zaujímavosti

Výber tielka alebo trička musí prejsť tým najnáročnejším kritériom – lichotiť mužovej postave a proporciám. Biele tričko s výstrihom do V sa hodí takmer každému mužovi a nemožno ním nič pokaziť. Obľúbené pásikavé tričká, ktoré sú tiež obľúbené a muži ho veľmi radi nosia, dokáže rovnako vyzdvihnúť správny typ postavy.

Sandále v ponožkách nie sú príznačné len pre našich českých susedov. Najlepšou voľbou je nemiešať sandále a ponožky spolu, ak nechce muž zanechať dojem hipstera s bradou a kockovanou košeľou. Crocsy sú takisto v nemilosti väčšiny módnych návrhárov, ale i lekárov, ktorí upozorňujú na negatívne účinky dlhodobého nosenia rovnej podrážky – plochých nôh.

Zhrňme si základ obliekania – vyhnite sa krátkym šortkám, nepomyslite na ponožky v sandáloch a krátke nohavice s havajskými motívmi kvetov sú nadčasový trend. S vestami počkajte do zimy. Pri objemnejšom žalúdku, ktorý má následky na vašom vzhľade, neukazujte bruško. Zvoľte radšej cestu pohodlného trička s krátkym rukávom či tielka, ktoré lichotí vašej figúre.