5 najlepších sitcomov všetkých čias, ktoré musíte milovať

LifeStyle Tipy a rady Voľný čas Zaujímavosti

Sitcomy sú niečo, čo sa človeku nikdy nezunuje. Sú plné humoru a zaujímavých hlášok, ktoré si diváci vždy obľúbia. Mnohé sitcomy tak sledujú stále dookola.

Zostavili sme pre vás teda rebríček 5 najlepších sitcomov všetkých čias, ktoré musíte milovať.

1. Friends (Priatelia 1994 – 2004)

Je to jeden z najpopulárnejších televíznych seriálov z konca 90. rokov 20. storočia, ktorý pozná určite väčšina obyvateľstva. Zachycuje život šiestich mladých ľudí žijúcich v Greenwich Village v New Yorku, ktorí sa navzájom poznajú a riešia medzi sebou svoje problémy.

2. Two and a Half Men (Dva o pol chlapa 2003 – 2015)

Ďalší úspešný sitcom, ktorý bol nominovaný na Cenu Emy. Zameriava sa na slobodného mládenca Charlieho, ktorý si svoj život užíva všetkými dúškami, no len do doby, kedy sa k nemu nenasťahuje jeho rozvedený brat Alan s jeho synom Jakeom. Po upustení seriálu Charliem Sheenom, seriál začal upadať, čo bola veľká škoda.

3. The Simpsons (Simpsonovci 1989 – súčastnosť)

Simpsonovci sú jednen z najlepších animovanych sitcomov všetkých čias, ktoré do dnes milujú deti, ale aj dospelí. Do teraz vyšlo 30 sérií a 640 dvadsať minútových častí o žltej rodinke žijúcej v Springfielde v Oregone.

4. The Bing Bang Theory (Teória veľkého tresku 2007 – 2019)

V tomto seriáli sa odohráva život mladých fyzikoch, ktorí sú vykresľovaní ako hlúpi, ale šťastní a sociálne naplnení jedinci. Tento seriál je plný humoru a vážne dokonalých postáv, ktoré si rozhodne obľúbite. Aj keď ho miluje mnoho divákov, nájdu sa aj niekoľký odporci.

5. How I Met Your Mother (Ako som spoznal vašu matku 2005 – 2014)

Všetci, ktorí tento seriál videli, ho označili za najlepší všetkých čias. Hlavná postava Ted Mosby rozpráva svojím deťom príbeh, ktorý ho v tridsiatich rokoch priviedol až na cestu, kde sa spoznal z ich matkou.