Vyšperkujte si svoje auto k dokonalosti

Voľný čas

Trávite vo svojom aute viac času ako s rodinou. Nie je to správne riešenie a občas by ste sa o jeho výhody mali podeliť aj s ostatnými. Predtým, než sa ale všetci do neho pohodlne usadíte, máme pre vás pár tipov, ako si ho môžete jednotlivými doplnkami „vyšperkovať“.

Aj počas jazdy sa predsa musíte cítiť príjemne a sviežo, preto sa nechajte zlákať prehľadom našej výhodnej ponuky.

Kvalitné autopoťahy

Hlavným účelom poťahov sedadiel automobilov je nielen chrániť čalúnenie pred poškodením a rôznymi kontaminantmi, ale tiež vylepšiť alebo zmeniť dizajn interiéru, čo mu dodá osobnosť.

Na výrobu poťahov sa používajú rôzne prírodné a syntetické materiály: koža, ovčia koža, zamat, plyš, polyester, ekologická koža a iné. Moderní motoristi často uprednostňujú moderné autopoťahy vyrobené z polyesteru. Aký je dôvod ich popularity a dopytu?
Vďaka vlastnostiam kvalitných autopoťahov získava majiteľ vozidla veľké výhody:
• sú odolné proti opotrebeniu;
• „dýchajú“;
• odolné proti svetlu a teplu;
• rýchlo schnú;
• nespôsobujú zvláštne problémy počas údržby a prevádzky;
• majú rôzne farebné schémy;
• sú cenovo dostupné.
Takéto poťahy dobre sedia na sedadlách, držia svoj tvar a majú atraktívny vzhľad. Pohodlný montážny systém umožňuje nastaviť mieru napätia tkaniva a poskytuje spoľahlivú fixáciu.

Vyskúšajte puklice

Okrem dokonalého interiéru vozidla by ste mali myslieť aj na niektoré jeho vonkajšie časti. Určite sem patria najmä kolesá, jedna z najdôležitejších častí vozidla, na ktorú mnohí zabúdajú.

Okrem správneho dezénu, ktorý treba vyberať s ohľadom na aktuálny stav vozovky, sa oplatí občas pozrieť aj na puklice. Okrem dokonalého dizajnu, zaistia nové puklice kolesám auta aj lepšiu ochranu pred znečistením.

Všetky doplnky ale vyberajte iba s vtvauto.sk a s ohľadom na konkrétny typ a materiál.

Text: PR, foto: unsplash.com