Hľadáte kvalitné termovízie a príslušenstvo k nim? Našli sme ho za vás!

Tipy a rady Voľný čas Zaujímavosti

Milovníci pozorovania zveri, ale aj poľovníci musia mať vo svojom vybavení termovízne zariadenie, tzv. termovíziu, či termovízne zameriavače. Existujú však aj priemyselné termovízie, ktoré majú odhaliť nepovolané osoby.

Hľadáte kvalitné termovízie a príslušenstvo k nim? Našli sme ho za vás!
Hľadáte kvalitné termovízie a príslušenstvo k nim? Našli sme ho za vás! (Foto: podnalov.sk)

Ak hľadáte kvalitné termovízie a príslušenstvo k nim, poľovnícke potreby Pod na lov vám ponúkajú kvalitné termovízie a príslušenstvo k nim. Čo vás v ponuke najviac zaujme?

Pulsar helion

Jedna z najznámejších značiek termovízií sa predáva aj v poľovníctve Pod na lov. Pulsar helion je konkrétny model značky Pulsar a jedná sa o jeden z najlepších pozorovacích prístrojov, ktorý zobrazuje tepelné rozloženie scény. Termovízie Helion sú dokonca vybavené Wi-fi pripojením a sú plne integrované s operačnými systémami Android a iOS.

Medzi najlepšie vlastnosti týchto termovízií patrí predovšetkým teplotná stabilizácia senzoru, variabilné zväčšenie, vysoká snímková frekvencia, detekčná vzdialenosť až 1,8 kilometra, funkcia obraz v obraze, ale aj vstavané nahrávanie. Jedná sa o termovízie, ktoré spĺňajú všetky technologické štandardy a preto sú vhodné aj pre profesionálnych poľovníkov, ktorí potrebujú pri svojej práci najmodernejšie termovízie.

Termovízna predsádka

Aby si poľovníci uľahčili prácu, praktickými pomôckami budú aj termovízne predsádky. Najmodernejšia termovízna predsádka, ako už z názvu vyplýva, je zariadenie, ktoré je možno predsadiť, konkrétne na denný puškohľad. Následne sa denný puškohľad premení na termovízne zariadenie, ktoré poskytuje vynikajúce rozlíšenie obrazu. Termovízne predsádky sú vhodné na vojenské, lovecké, ale aj bezpečnostné ciele. Ľahko sa uchytí na puškohľad pomocou adaptéru, má odolné ľahké telo, nie je nutné ďalšie nastrelenie, má úsporný režim a videovýstup.

Ak hľadáte kvalitné termovízie a príslušenstvo k nim, navštívte eshop Podnalov.sk.

Text: PR